Ana Sayfa Genel Shedinja ve Shiny Caterpie Ailesi Kasım Ayında Geliyor!

Shedinja ve Shiny Caterpie Ailesi Kasım Ayında Geliyor!

2 en az okunma
0
0
231

Merhaba eğitimciler,

Ekim ayının sonuna yaklaştıkça Niantic’in Pokémon GO için düşündüğü kasım ayı etkinlikleri de ortaya çıkmaya başladı. Önce tweet;

Her ay değişen Field Research Quest kutusundan bu ay, şu ana dek oyunda görmediğimiz ve merakla beklediğimiz Shedinja geliyor. Tabii ki beklediğimiz şekilde değil ama Pokédex tamamlamak için bir adım daha atıldı Niantic tarafından.

Duyuru ile beraber söylentiler de yayılmaya başladı. Bildiğiniz üzere Nincada evrimleştiğinde Ninjask ve Shedinja’ya aynı anda sahip olunması gerekiyor. Yani 1 Pokémon yerine 2 Pokémon geliyor. Pokémon GO için nasıl olacağı bilinmese de diğer oyunlarda Ninjask, Nincada’nın yerini alırken, takımda yeriniz varsa orayı da Shedinja dolduruyor. Ekstra Pokémon Shedinja Field Research ödülü olduğuna göre, Nincada ve Ninjask acaba Field Questler ile alınabilir mi? Bunu Kasım ayında beraber keşfedeceğiz.

Ayrıca Kasım ayının sürpriz shiny Pokémon’u ise yine böcek türünden Caterpie oldu. Evrimleri oyunda pek kullanılmasa da yeni shiny ailesi Pokédex’iniz için heyecan verici olacaktır. Normal form ve Shiny form Caterpie, Metapod ve Butterfree’yi tablodan inceleyebilirsiniz.

Normal Shiny
Daha fazla benzer yazı
Daha fazla ahmet
Daha fazla Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca

Yılın Yorgunluğunu Aralık Community Day ile Atalım!

Merhaba eğitimciler, Belki de herkesin beklediği ama seslendiremediği, eksiğinden her fırs…